• Facebook
  • Biano
  • Czech deco team
  • Inspireli
  • Pinterest
  • Bydlo.cz

Hedvika Novotná

Interiérový designer

+420 777 050 840
novodesign@seznam.cz

Nabízím komplexní služby v interiérovém návrhářství.

Kladu důraz na kvalitní dialog. Díky dobře nastavené komunikaci pak může být výsledné dílo ztvárněním Vašich představ, přání, životního stylu a Vaší individuality.

Respektuji Váš rozpočet (někdy jsou však finanční představy klienta nereálné, proto vše podrobně s klientem konzultuji a vysvětluji cenu za realizaci)

Pracuji s ostatními odborníky z oboru a s osvědčenými řemeslníky

Mé návrhy a doporučení obsahují pouze reálné prvky a řešení.

Zaměření prostoru, návrh nové dispozice

Nákres půdorysu ve 2D

3D vizualizace

Zvolení celkového stylu

Návrh barev a materiálů

Výběr nábytku, textilu, svítidel, dekorací

Návrhy nábytku

Vypracování podkladů pro řemeslníky

Asistence řemeslníkům

Závěrečné dekorování interiéru

Focení interiérů

Grafický design

 

Proč oslovit interiérového designéra?

Interiérový designér umí navrhnout dispozici řešeného prostoru, vnímá funkčnost a estetiku zároveň. Vždy se snaží do interiéru dostat i určitý příběh majitele či jeho zájmy. Je schopen vidět předem, jak bude vypadat daný prostor po rekonstrukci. Umí vyzdvihnout detaily. Interiérový designér ví, že dobře vytvořený či naaranžovaný detail, ať už jde o lustr, dekoraci či určitý materiál, dokáže s prostorem udělat divy. Pro bytového architekta je důležité, aby interiér odrážel majitele, a aby se mu v řešeném prostoru dobře žilo.

Pokud je interiér navržen interiérovým designérem, pak jde takový návrh ruku v ruce s ergonomií, funkčností a logikou prostoru. Rada zkušeného interiérového designéra se vyplatí zejména při zařizování dispozičně složitých prostor nebo při uspořádání kuchyní. Člověk si poradenstvím s bytovým architektem může ušetřit spoustu nepříjemností, se kterými by se mohl v budoucnu potýkat, pokud by prostor nebyl navržen dostatečně funkčně. Dobrý interiérový designér ušetří klientovi čas tím, že mu doporučí vhodné řemeslníky. Zároveň šetří majiteli peníze díky nabídce alternativního řešení a znalosti trhu. Někteří interiéroví designéři nabízejí i autorský dohled a koordinaci dodavatelů.

Tvůrce daného interiéru, interiérový designér, si je vědom skutečnosti, jak moc dokáže životní prostor člověka ovlivnit. Správný bytový architekt umí skloubit potřeby všech členů domácnosti a odhadne i jejich další vývoj. Interiérový designér by měl vždy usilovat o vytvoření čistého, harmonického a pohodového prostředí, ve kterém se bude klient cítit „jako doma“. Žít v dokonale sladěném interiéru, který odráží osobnost majitele, se přece vyplatí :-).

 Školení designu, Komerční interiéry, Interiérový architekt, Návrh interiéru, bytový architekt, bytový designer Brno, interiérový design, zakázkové interiéry, interiérový designér, školení designu, Komerční interiéry, komerční interiéry, návrh interiéru kanceláří, produktový design, interiéry na klíč, interiors for expats Prague, bytový architekt Praha, Brno, Czech Republic, školení designu, Interiérový designer, Komerční interiéry, Kurz designu, designový kurz, design kurzy, komerční interiéry, návrhy komerčních interiérů, kurz interiérovéhho designu, kurz designu, návrhy hotelů, návrhy komerčních prostor, návrhy hotelových interiérů, návrh restaurace, návrh kavárny, návrh kanceláří, návrh kancelářských interiérů, kurz designu